Akimirka iš Vokietijos 2019 Eurovizijos atrankos

Po labai prastų rezultatų Eurovizijos dainų konkurse 2019 metais, Vokietija nusprendė pakeisti kaip renkamas atstovas Eurovizijai. Praėjusiais metais atstovas buvo renkamas sudedant komisijos ir žiūrovų balsus tiesioginio eterio metu. Šiais metais nuspręsta, kad atlikėją rinks dvi nepriklausomos komisijos.

Išrinktas Vokietijos atstovas ir daina bus pristatyta vasario 27 dieną 22:30 (Lietuvos laiku), per TV šou laidą “Unser Lied für Rotterdam” (Mūsų daina Roterdamui).

Thomas Schreiber prasitarė: “Žinome mes nesame patenkinti rezultatais Tel Avive. Roterdame turime parodyti sėkmę kurią pavyko parodyti 2018 metais […] Mes esame užtikrinti, kad nauja atranka bus priimta teigiamai tarp Eurovizijos fanų, ir tikimės, kad su dideliu entuziazmu.”

2 skirtingos komisijos

Vokietijos televizijos transliuotojas “NDR” pristatė iš ko sudarytos bus abidvi komisijos. Vieną grupę komisijos sudaro 100 žmonių iš visos Vokietijos, kita iš tarptautinės ekspertų komisijos su 20 muzikos profesionalų kurie bent kiek yra prisidėję prie savo šalių Eurovizijos atrankų.

2019 balandį apie 2,26 milijonų žmonių Vokietijoje buvo pakviesti prisidėti prie Eurovizijos komisijos. Vėliau, 15 tūkstančių žmonių atliko internetinę apklausą/testą, kurio metu turėjo nuspėti atlikėjus kurie finišuos 2019 metų Eurovizijos finalo dešimtuke. Pagal nuspėtus rezultatus buvo atrinktas finalinis šimtukas.

Facebook Komentarai
Scroll to Top