Polina-GagarinaPrieš lipant į Eurovizijos sceną Rusijos atstovei, Polinai Gagarinai, aplankė dvejopai jausmai. Graži, charizmatiška atlikėja, tačiau iš tos šalies, kurios vadovas inicijuoja karo veiksmus Europoje. Visgi, muzika nugalėjo. Rusijos dainininkės pasirodymą galėčiau įvardinti tikru šedevru. Puikus balsas, teatrališkas atlikimas, šviesų žaismas scenoje paliko neišdildomą įspūdį.

Nors Eurovizijos pusfinalio rezultatai bus paskelbti tik pasibaigus visam 2015 metų konkursui, tačiau drįsčiau spėti, kad Rusija pirmame pusfinalyje surinko daugiausiai balsų ir yra viena iš realiausių kandidačių laimėti Euroviziją.

Žinoma, aukščiausiam pasiekimui gali koją pakišti neigiamas Europiečių požiūris į Rusijos valdžią. Kad ir koks šiltas, jausmingas ir profesionalus bebūtų Polinos Gagarinos pasirodymas, tačiau išgirdus jos gimtinės pavadinimą, daugeliui nubėga baimės ir skausmo šiurpuliukai.

Na ir aišku, negalima nuvertinti ir kitų dalyvių galimybes. Ypatingai tų, kurių pasirodymų Eurovizijos arenoje dar nematėme, tačiau Rusijos daina ir šou man kol kas paliko didžiausią įspūdį.

Skaitytojo laiškas

Facebook Komentarai
Scroll to Top