monika-linkyte-vaidas-baumila-eurovizija-2015Lietuvos viltis 2015 metų Eurovizijoje – Monikos Linkytės ir Vaido Baumilo duetas. Atlikėjai jau atvyko į Austrijos sostinę ir pradės šlifuoti savo pasirodymą didžiojoje Eurovizijos scenoje. Kaip teigia, patys atlikėjai jų tikslas yra patekti į renginio finalą.

Lažybininkų nuomone, Lietuvos duetas turi daugiau šansų patekti į finalą negu nepatekti. Žinoma, lažybos toks jau nenuspėjamas dalykas. Tuo labiau, kad atlikėjų pasirodymus vertina ne tik Europos muzikos gerbėjai, bet ir speciali komisija, kurios sprendimai kartais būna netikėti ir kardinaliai skiriasi nuo žiūrovų balsavimo rezultatų.

Visgi, kaip visada išliekame optimistais ir tikimės, kad mūsų atstovus Eurovizijos finale išvysime. Na o ten jau, kaip bus taip. Prie favoritų nesame priskirti, tačiau vien pasirodymas finale jau būtų geras rezultatas.

O ką manote jūs (Eurovizija.net puslapio lankytojai) apie Lietuvos dueto šansus patekti į Eurovizijos finalą? Kviečiame išsakyti nuomonę šio pranešimo komentarų skiltyje apačioje.

Facebook Komentarai
Scroll to Top