Eurovizijos finalas 2013

Vienas populiarus internetinis portalas skelbia informaciją apie bandymus Lietuvoje pirkti balsus Azerbaidžano atstovo Eurovizijoje naudai. Neva tai daroma ir dar 15-oje Europos šalių. Ar tikite tokia skleidžiama informacija? O gal tai tiesiog vadinamoji reklaminė “antis” siekiant populiariomis antraštėmis pritraukti interneto vartotojus? Kviečiame išsakyti savo nuomonę šio pranešimo komentaruose.

Šiaip sunku būtų įsivaizduoti, kad pora asmenų (ir dar užsieniečių) per keletą dienų galėtų suorganizuoti didelį skaičių žmonių balsuoti už tam tikrą atlikėją ir iš esmės įtakoti Eurovizijos konkurso rezultatus. Juolab, kad Eurovizijos metu balsuoja daugybė žmonių. Tad kiek tūkstančių ar net milijonų eurų (jei taip vyksta 15-oje šalių) reikėtų investuoti, kad bent iš dalies nulemti balsavimo baigtį?

Kita vertus, Azerbaidžanas jau eilę metų garsėja tuom, kad negaili pinigų šiam konkursui. T.y., šalies atstovų Eurovizijoje finansiniam rėmimui bei afišavimui. O kuomet vyko Eurovizijos konkursas Azerbaidžano sostinėje Baku, šalies valdžia renginio organizavimui skyrė daugiau nei 35 milijonus eurų!
Tad jei paaiškėtų, kad visa ši informacija apie masinį balsų pirkimą yra tiesa, tuomet iš Eurovizijos organizatorių pusės turėtų būti atliekami veiksmai, kad tokių balsavimo pirkimo scenarijų nebe pasikartotų. Antraip toks “nešvarus” žaidimas apkartins ir viso konkurso “skonį”.

Facebook Komentarai
Scroll to Top