Eurovizija” į koncertų areną pritraukia tūkstančius, o prie televizijos ekranų milijonus muzikos gerbėjų. Renginį stebi tiek suaugę, tiek ir vaikai, todėl konkurso organizatoriams bei režisieriams tenka prisiimti nemažą atsakomybę už tai, ką nusprendžia transliuoti tokiai milžiniškai auditorijai. Panašu, kad “laisvumo” srityje renginio vadovai vis labiau atleidžia vadžias.
Šiais metais pusfinalio metu išvydome tai, ko lig šiol nebuvome regėję Eurovizijos scenoje – aistringą bučinį tarp moterų. Toks vaizdelis sulaukė nemažai antraščių žiniasklaidos priemonėse, o tuo pačiu “davė” ir papildomo populiarumo konkursui. Žinoma, konservatyvių pažiūrų renginio gerbėjai ne itin pozityviai įvertino tokį vizualinį pasirodymo sprendimą, juolab, kad seksualumo išraiška vyko tarp merginų.
Kaip ten bebūtų, tokie sprendimai priimami atsižvelgiant į vyraujančias tendencijas. Laisvėja pasaulis, laisvėja ir Eurovizija. Apnuoginti kūnai, seksualūs rūbeliai, tai jau darosi įprasti akcentai šiame konkurse. Tokia populiarumo kaina. O ko jau ko, bet populiarumo šis konkursas išties nestokoja. Vien jau tas faktas, jog visi bilietai į šių metų Eurovizijos dainų konkurso pusfinalių ir finalo koncertus buvo išpirkti per 22 minutes nuo jų pasirodymo prekyboje pradžios.

Facebook Komentarai
Scroll to Top