andrius-pojavis-eurovizija-finalasSavo krašte pranašu nebūsi. Būtent taip būtų galima pavadinti Lietuvos atstovo Eurovizijoje, Andriaus Pojavio, atvejį. Beskaitant komentarus tiek eurovizija.net puslapyje, tiek ir kituose naujienų portaluose buvo galima susidaryti įspūdį, jog bemaž 9 iš 10 komentatorių buvo įsitikinę, jog dainininkas į finalą patekti neturi jokių šansų. Visgi, Andrius Pojavis – finale!

Sveikiname atlikėją su šiuo pasiekimu ir linkime sėkmės finale. Galbūt dar kartą pavyks nustebinti Lietuvą? O jei ir ne, tai bet kokiu atveju galime drąsiai teigti, jog A.Pojavis mūsų šaliai gėdos nepadarė (kaip dažnai buvo sakoma komentaruose), o tinkamai reprezentavo Lietuvos valstybę šiame ypatingai populiariame Europos dainų konkurse (na bent jau pusfinalyje tai tikrai).
Žinoma, prieš finalą tikėtina, kad vėl bus gausu komentarų, jog “liksim paskutiniai”, “bus gėda”, tačiau panašu, kad mūsų krašto atstovas ir be didesnio lietuvių emocinio palaikymo tėvynėje sugebėjo “išspausti” iš savęs maksimumą pusfinalyje, tad reikia manyti, jog pavyks sėkmingai pasirodyti ir finaliniame koncerte.

Andriaus Pojavio pasirodymas Eurovizijos 2013 pusfinalyje

Į konkurso finalą taip pat pateko: Pirmojo pusfinalio rezultatai

Primename, kad Eurovizjos 2013 finalas įvyks gegužės 18 dieną (šeštadienį). Tiesioginės transliacijos per LRT televiziją pradžia – 22:00 valandą.

Facebook Komentarai
Scroll to Top